^Į viršų

Šilainių pirminės sveikatos priežiūros klinika

Darbo grafikai nuo 2018-01-02

Skyriaus administracija:


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

203, 301653,

861621948

Rūta Ūsienė,               Šilainių PSP

klinikos vedėja 

11-13

14-16

11-13

14-16

11-13

204, 301633, 860028609

Iveta Dubrova,

Šilainių PSP klinikos

vyresnioji ordinatorė

  12-14   14-16    12-14

 14-16

  9-11

202,      

868735881

Ingrida Lukoševičienė,

vyriausioji slaugos administratorė 

7.30-15.30 7.30-15.30   7.30-    15.30 7.30-14.30 7.30-14.30

205,         

 

Edita Budrienė, 
slaugos administratorė (05.07-05.20 atostogos)

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

 Sveikatos priežiūros specialistai:

Kab. ir

tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 
 207 kab. Gydytojų konsultacinė komisija 13.00- 14.00      -

13.00 – 15.00
(su SoDros atstovu) 

     -          -
SVARBU: Pacientų registracija vyksta nuo 13.00 iki 13.30

II a.

209,

301636, 860028583

Vida Andrijauskienė,

šeimos gydytoja 

(05.14-05.25 atostogos) 

13-20  

8-15

13-20

 8- 15  

10-17

214,

374643,

861855623

Irmantė Bubnienė,

šeimos gydytoja

 

 17-20

 11-14    14-17   8-11

        -

214,

374643, 860028607

Alma Bučnienė,

šeimos gydytoja

 

 8-14

14-20

   8-14

 14-20

8-14

218,

301609, 862079216

Emilija Krapaitytė

šeimos gydytoja

 

 14-20

  8-14    14-20   8-14     14-20

204,

301633,

860028609

Iveta Dubrova,

šeimos gydytoja

 

14-20

 8-14   14-20

 8 - 14

    11-17

214,

374643, 860028611

Regina Gylienė, 

vaikų ligų gydytoja

(05.21-06.03 atostogos)

14-17

8-11

17-20

 11-14

14-17

218,

301609, 860028580

Algirdas Jančauskas, 

šeimos gydytojas(05.16-05.18 laikinai nedirba)

 

8-15

13-20

8-15

 13-20

8-15

214,

374643, 861000705

Irena Jančiauskienė,                šeimos gydytoja

(05.21-06.01 atostogos) 

 14-20

8-14

14-20

8-14

14-20

214,

374643, 860028584

Vida Naudžiuvienė,

šeimos gydytoja

8-14

14-20

8-14

14-20

8-14

218,

301609, 860028581

Rita Prostenytė,

šeimos gydytoja

(05.28-06.08 atostogos) 

8-14

14-20

8-14

14-20

8-14

206,

301649, 860028618

Vida Rameikienė,

šeimos gydytoja

(05.21-06.03 atostogos) 

 14-20

8-14

14-20

8-14

14-20

209,

301636,

861621948

Rūta Ūsienė,

šeimos gydytoja

(kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį nedirba)

8-11 

16-20 

8-11 

16-19 

8-10 

206,

301649, 860028577

Antanina Ūzienė,

šeimos gydytoja  

8-13

14-20

   8-13

 14-20

8-14

III a.

310,

374642,

869083333

 

 

Giedrė Baršauskienė,

šeimos gydytoja

(Priima laikinai nedirbančios

gyd. A.Steponavičienės pacientus) 

8.30-11.30  14-17  8.30-11.30  17-20     8.30-11.30

310,

374642,

860028594

Asta Grigienė,

šeimos gydytoja 

 

14-20  8-14    14-20  8-14     14-20

302, 860028591

Liudmila Jurašienė,                

šeimos gydytoja  

 8-13

15-20

8-13

15-20

    8-13

306,

374641, 860028576

Otilija Kačinskienė, 

šeimos gydytoja

(05.21-06.04 atostogos)

    -

14-20

8-14

 14-20 

8-14

310,

374642, 860028595

Mireta Knispelienė,                   šeimos gydytoja

 (05.21-06.10 atostogos)

14-20

8-14

    14-20

8-14

14-20

302,

868664542

Elva Marčiulionienė,                   šeimos gydytoja

(Priima, darbo sutartį nutraukusios gyd. O.Šepetienės pacientus) 

 9-11

17-19

11-13

14-16

-

306,

374641, 860028596

Genovaitė Martusevičienė,

šeimos gydytoja

 

14-20 

8-14

14-20

8-14

 14-20

314,

301654, 860409565

Andželika Panavienė,

vaikų ligų gydytoja

 

8-15

13-20

8-15

13-20

8-15

302, 860028597

Marijana Petrovienė,

šeimos gydytoja

(06.04-06.22 atostogos)

14-20

8-14

14-20

  8-14 

8-14

306,

374641,

868254597

Irena Reišienė,

šeimos gydytoja

(paskutinį kiekvieno mėn.

penktadienį nedirba)

 

 8-14

14-20

    8-14

14-20

     8-14

310,

374642

Asta Steponavičienė,

šeimos gydytoja 

(laikinai nedirba, pacientus priima gyd. G.Baršauskienė)

     -      -        -      -         -

302, 860028599

Ana Steponaitienė,

šeimos gydytoja

14-20

14-20

8-14

-

    8-14

302, 861586367

Inga Šatienė, 

šeimos gydytoja 

 14-20

 8-14

14-20

8-14

14-20

306,

374641,

860028579

Regina Vičiulienė,

šeimos gydytoja

14-20  8-14    14-20   8-14     -

302, 861234467

Viktorija Zakarkienė,             

šeimos gydytoja 

(05.28-06.08 atostogos) 

12-14

14.30-16

9-10.30

17-19

  14-15.30

310,

374642, 861654156

Natalja Ziuzina,

šeimos gydytoja 

 

8-13

15-20

8-13

15-20

8-13

IV a.

403,

301662,

860028608

Danutė Butkuvienė,

vidaus ligų gydytoja

(05.21-06.01 atostogos) 

 15-20  7.30-12.30        -  7.30-12.30  14-  19

403,

301662, 860028612

Jūratė Gvazdaitienė, 

šeimos gydytoja 

 

8-14

14-20

8-14

14-20 

8-14

403, 301662,
860028593

Viktorija Šakalienė,

šeimos gydytoja

(05.18-05.25 atostogos) 

7.30-13.30

14-20

7.30-13.30

14-20

7.30-13.30

403,

301662

860028619

Raimonda Stočkienė

šeimos gydytoja

 

 14-20   8-14     14-20   8-14  14-  20
             

248,

860028616

Rasa Jakutienė,

gydytoja-akušerė ginekologė 

-

-

11-14

17-20

 11-

 14

240,

301644

Laima Ragauskienė,     

gydytoja-akušerė ginekologė 

13-14

10-11

8-9

17-18

9-10

248, 

860028616

Ilona Sutkienė,

gydytoja-akušerė ginekologė 

17-20

11-14

-

-

   14-17

248,

860028616

Julė Šeškevičienė, 

akušerė

8-14

14-19

8-11

14-17

   11-14

248,

860028616

Vilma Šulinskienė,

akušerė

17-20  11-14         -      -     14-17

432,

301655

Nerijus Čaponka, bendrosios praktikos suaugusiųjų chirurgas

 

-

9-10

-

     -

-

 432,

301655

Tadas Pranckevičius, bendrosios praktikos suaugusiųjų chirurgas 

     -

-

9-10

-

-

Romainių PSP klinika


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

3kb.

329 004

862042781

Laima Pėtničienė,

šeimos gydytoja (pirmą mėnesio penktadienį nedirba)

     13-18        8-13     15-20    9-14   9-14

7kb.

329 006

861041987

Aira Bartaškienė vyresnioji slaugos administratorė, gydytojo odontologo padėjėja

 

 8-16

 

13-20

 

  8-15

 

 13-20

 

 13-20

4kb.

329 006
861238643

Violeta Varnienė, šeimos gydytoja 

18-20

18-20

18-20 

16:30-20

7kb.

329 006

Eimantas Praškevičius, gydytojas odontologas (kitomis dienomis priima Šilainių klinikoje odontologijos centre 615kb.)

       -

14-18:30

     8-12:30

-

-

 1kb.

Kraujo tyrimai imami(būtina registruotis)

    tik   skubūs

-

8-9

-

8-9

 Pagalbos namuose tarnyba

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

 

 

 

 

 

       

258
868664542

Elva Marčiulionienė

vedėja

 

11-16

13-17

13-18 

10-14

P

233,
868254597

 Irena Reišienė, šeimos gydytoja (paskutinį mėn.penktadienį nedirba)

 

14-15

9-11

14-16

9-11

 

14-16

 

233,

869083333

Giedrė Baršauskienė,

šeimos gydytoja

 

 

 

   11:30-17

  

 9-14 11:30-17 13-17 11:30-17
233,
861654156

Natalija Ziuzina, šeimos gydytoja

 

13-17 12-15 13-17 11-15

       

13-17

 

233

860028620

Zita Kazickienė,
vyresn. slaugos administratorė

 

 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

258

860028622

Gintarė Jazdauskaitė

šeimos gydytoja

 

9-14 14-20 9-13  13-19

 

12-19

 

233

 

Luka Šalčiūtė

medicinos gydytoja

 

 

    9-15 9-15 9-15  9-15 9-15

233

Tarnybos slaugytojai

9-17

9-17

9-17

9-17

 

 

9-17

 

 

233

867602090

Viktorija Zakarkienė, šeimos gydytoja

ATOSTOGOS 05.28-06.08

 

 

14-18

12-14:30

14-18

12-17

14-18

Romainiuose

3 kab.

329004

862042781

Laima Pėtničienė

šeimos gyd.

pirmą mėnesio pentadienį-nedirba 

 

14-16 13-15 13-15 12-14 14-16
 Poliklinikos darbo valandomis nepavykus susisiekti su savo šeimos gydytoju, prašom skambinti bendraisiais telefonais  377 771 ir 8 697 08888.

Aleksoto pirminės sveikatos priežiūros klinika

Klinikos administracija

Kab. Nr.
Tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

205,
860027
895

Loreta Markutienė, klinikos vedėja 

12.30-16.30

11-15

12.30-16.30

11-15

12.30-15.30

203, 295 230

Vaida Nenartavičienė,
vyresn. slaugos administratorė 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

 Pirminės sveikatos priežiūros specialistai

DARBO GRAFIKAI

                                                                                                                                                       

301, 328 829
8 600 28630

Irena Banevičienė, šeimos gydytoja 

 

8-14

 

14-20

 

8-14

 

14-20

 

8-14

202, 328828
8 687 70534

Inga Gailienė, vaikų ligų gydytoja

 

13-17

 

8-12

 

9-13

 

16-20

 

7.30-11.30

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

207, 328 828
 8 600 28629

Daiva Giedraitienė, šeimos gydytoja 

 

14-20

 

7.30-13.30

 

14-20

 

8-14

 

14-20

101,

328 827
8 600 28623

Valentina Kinčiuvienė, vidaus ligų gydytoja 

8-12

   16-20   9-11

8-12

-

 

 

 

 

 

 

 

207, 328 828
8 600 27895

Loreta Markutienė, šeimos gydytoja 

 

7.30-12.30

 

15-20

 

7.30-12.30

   

15-20

 

7.30-12.30

302, 328 830
8 600 28627

Lidija Telešova, šeimos gydytoja 

 

14-20

 

8-14

 

8-14

 

14-20

 

8-14

   

 

 

 

 

 

301, 328 829

8 600 28628

Virginija Žemaitienė, šeimos gydytoja (atostogos 05.28-06.05)

 

14-20

 

-

 

14-20

 

7.30-13.30

 

14-20

103, 452 021

Rimvydas Giedraitis, gydytojas chirurgas (nedirbs 05.24)

8-12

12-15

8-13

13.30-17.30

8-12

Aleksoto odontologijos kabinetas

             

309, 452 022

Asta Grigalauskaitė, gydytoja vaikų odontologė

14-19

8-12

-

-

-

308, 452 022

Rimvydas Jankevičius, gydytojas odontologas-chirurgas 

15-19

-

-

-

-

308, 452 022

Raimonda Labanauskienė, gydytoja odontologė 

 

7.30-13.30

 

14-20

7.30-13.30

14-19

14-20/8-14

308, 452 022

Audronė Mažutienė, gydytoja vaikų odontologė 

-

-

14-20

8-14

8-13/14-19

309, 452 022

Vilma Praškevičienė, gydytoja odontologė 

 

7.30-18.30

8-14

-

-

309, 452 022

Vilma Praškevičienė, profesionalios burnos higienos gydytoja 

-

-

-

7.30-15.30

-

 Aleksoto konsultaciniai kabinetai:

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

208

Dalia Daukšienė, gyd. endokrinologė 

 9-14

-

-

 15-19

-

208

Margarita Dindienė, gydytoja neurologė

-

-

8-13

-

-

105

Snaiguolė Garmuvienė,
gyd. echoskopuotoja 

16-19

-

16-19

-

-

 105

Alma Merkelienė,

gydytoja echoskopuotoja

         - 8-14.30       -  8-10.30       -

303

Alytė Karpavičienė, gydytoja oftalmologė (laikinai nedirba)

7.30-16.30

-

7.30-13.30

11-20

7.30-10.30

208

Rūta Kovarskienė, gydytoja neurologė (atostogos 05.02-06.09)

-

-

14-18

9-14

-

303

Regina Niaurienė, gydytoja oftalmologė 

-

12-20

-

-

-

303

Raminta Večienė, 
gyd. otorinolaringologė (atostogos 05.23-05.29) 

17-20

7.30-12

16.30-20

7.30-11

-

208

Dalia Vedeckienė, gyd. vaikų neurologė  

-

14-18

-

-

-

103

Kristina Žigienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja 

15-19

-

15-19

7.30-11.30

-

208 Margarita Sakalnikienė, gyd. kardiologė 
14-18
9-13
-
-
-
102

V. Bendoraitienė, gyd. akušerė ginekologė (I lygis) (atostogos 06.11-06.15)

8-10

13-15

12.30-14

-

7.30-10.30

102

V. Bendoraitienė, gyd. akušerė ginekologė (II lygis) (atostogos 06.11-06.15)

10-15

13-19

14-18.30

-

10.30-14

 

                         
101 Vitalija Marcinkevičienė, medicinos psichologė       16-18     -  16-18      -      -

302, 328 830

Profilaktinis kabinetas 

12-14

14-16

14-16

12-14

-

 108

Rentgeno kabinetas 

 

    14-19

    8-13

 14-19

 14-19

 -

304

 Audiogramų kabinetas

 

         
 106

Masažo kabinetas 

 

 12-16.30 

 

8-13  12-16.30  8-13  -
 01

Kineziterapijos kab. 

 12-20

 

8-16  12-20  8-15  8-15
 02 Fizioterapijos kab. 

 12-19

 

 8-15  12-19  8-15  8-15
 101

Diabeto mokyklėlė (laikinai nedirba)

 

 -  -  -  -  9-12
   Poliklinikos darbo valandomis nepavykus susisiekti su savo šeimos gydytoju, prašom skambinti bendraisiais telefonais  377 771 ir 8 697 08888. 

Specialistų konsultantų skyrius

 

 

 

 

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

501, 428

301 659

 

 

Dalė Cechanavičienė, Specialistų konsultantų skyriaus vedėja

 

13:00-16:00

14:00-18:00 

7:30-15:00 

14:00-18:00

7:30-15:00

 

 

      

 

 

 

 

501, 428

301 659

Levita Lazdauskienė

Specialistų konsultantų  sk. vyresn. slaugos    administratorė

 atostogos 05.11-05.18

 

      8-17   8-17   8-16   8-14       8-14

Darbo ir profilaktinės medicinos kabinetas


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

 

I

II

III

IV

V

344,  301 586

Daiva Loreta Kazlauskienė,           vyresn. ordinatorė, vidaus ligų gydytoja

 

15-20

10-19

10-18

10-19

7:30-14:30

344, 301 586

Regina Maskeliūnienė

šeimos gydytoja 

vaiko auginimo atostogos

      -         -      -       -     -

344,

301 586

Inga Šatienė

šeimo gydytoja

 

   8-13:30      -      -       -          -

 Specialistų konsultantų skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gastroenterologijos kabinetas

A korpusas, 408

301 632

Rasa Makarevičienė Gastroenterologijos kab. vyresnioji ordinatorė  

atostogos 05.07-05.18

8-17

8-14

8-16:30

8-16:30

 

-

 

A korpusas, 407

Dalia Miškinienė,                    

gyd. gastroenterologė

 

8:20-15:30

8:20-16

8:20-16

8:20-16 

8:20-15:30

A korpusas

408

301 632

 

Gediminas Šemeklis

gyd. gastroenterologas

 

      -        -

  

  15:30-20

   (dirba neporiniais)

        -

    8-18

    (dirba neporiniais)

 

Kardiologijos kabinetas

327,  

377 771

Ramūnė Didžiokienė,               

gyd. kardiologė, 

vyr. ordinatorė  

13-20

7:40-15:30

7:40-19:30

7:40-16:30

-

322,  

301 647

Dalia Jasiukėnienė,  

gyd. kardiologė

13:30-20

7:40-13:30

7:40-16

7:40-15

7:40-14

322,  

301 647

Prof. Rapolas Gediminas Sakalnikas,                                

gyd. kardiologas 

8-13

14-16

-

-

-

323,  

301 647

Silvijana Šaferytė,                  

gyd. vaikų kardiologė

13-19

8-15

8-14

8-14

-

Neurologijos kabinetas

512,  

301 667

Algirdas Gasiūnas,                    

gyd. neurologas

laikinai nedirba

 

14:30-19:30

-

15:30-20

-

-

512, 

301 667

Margarita Dindienė,                   

gyd. neurologė 

7:40-14

-

-

-

7:40-14

A korpusas, 411

Alma Januškevičienė, 
gyd. vaikų neurologė

vyr.ordinatorė

 

-

 8-12

16-19

-

-

  8-17

515,  

301 607

Inga  Šimaitytė 

gyd. neurologė

 atostogos 05.07-05.11

 

-

14-19

-

8-14(514kab)

    14-17

  (515kab)

-

512,  

301 667

Saulius Vaidelis, 
gyd. neurologas

-

7:40-16:30

7:40-14:30

7:40-16:30

-

A korpusas, 411

Dalia Vedeckienė,                      

gyd. vaikų neurologė

 

13-19

-

13-19

8-13

-

 515

301 607

 

Nijolė Riaubienė

gyd. neurologas

 

     -       -     13-20        -       -

515, 

301 607

Giedrė Škėmienė,      

gyd. neurologė, vyr.ordinatorė

       8-13/       14-17

 (13-14GKK)

     8-14

 

 

8-13

(13-15 GKK) 

 

 8-14

8-14

Logoterapeuto kabinetas

A korpusas, 411 kab.

Stasė Kabečytė,

logoterapeutė  

 

7:30-12:30

12-16

7:30-12:30

13-20

-

Pulmonologijos kabinetas

514,  

377 730

Eugenijus Griška,                  

gyd. vaikų pulmonologas

 

-

15-19

-

15-19

-

514,  

377 730

Daiva Jurelevičienė, 

gyd. pulonologė, vyr.ordinatorė

atostogos 05.07-05.25

8-15

8-14

13-19

-

7:40-13:20

158,

374 655 

Dalia Steponavičienė,              

gyd. vaikų pulmonologė

kvalifikacija 05.09

atostogos 05.14-05.18

-

-

16-20

-

-

 
Reumatologai
 

A korpusas, 405

Nino Berianidzė Mikėnienė, gyd.reumatologė  

 

13-19 13-19 11:40-14:30 - -

 A korpusas

405

Asta Juodeikė

gyd. reumatologė

 

 - 9-14 9-13 

 

                                                                          Nefrologė

 

A

korpusas,

405

Žydrūnė Tautkienė

gyd. nefrologė

nedirbs 05.10

 

       -    

     -    

14:30-19

14:30-19

      -       

Vidaus ligų kabinetas

514,        377 730

Dalė Cechanavičienė,             

 vaikų ligų gyd.

 16-18

-

-

-

-

 158

Jūratė Stanevičiūtė,                

gyd. alergologė - klinikinė imunologė

atostogos 05.08-05.10

 

-

12-20

8-16

 

8-17

 

-

Endokrinologijos kabinetas

420,    301 604

Natalija Denisova,                      

gyd. endokrinologė

kvalifikacija 05.25

13-20

8:20-114

8:20-14

14-20

   8:20-14 

428, 

vietinis tel. 429 

Birutė Kazanavičienė,              

gyd. endokrinologė

kvalifikacija 05.25

8-15 

 

8-15

 

14-19:30

8-14

12-13

     (417)

13-16

427,         301 657

Dr. Eglė Urbanavičienė, Endokrinologijos kab. vyresnioji ordinatorė

atostogos 05.18-05.22

9-14:30

12-14

8-15

13-20

8-14

Diabeto mokykla

427,    301 657

Zita Dumbliauskienė,  

slaugytoja-diabetologė

kvalifikacija 05.25

8-9/16-18

16-19

-

-

14-15 

Gydomojo pedikiūro kabinetas

418,    377 771

Rasa Andriūnienė        

slaugytoja-diabetologė 

 

-

-

-

-

8-17

       

418,    377 771

Vilma Ereksonienė,          

slaugytoja-diabetologė

atostogos 05.21-05.31

9-18

8-17

8-17

8-17

-

Urologai

317,  

301 656

Liudas Bosas, 
gyd. urologas

laikinai nedirba

-

15-20

11-14

15-20

-

317,  

301 656

Paulius Bosas, 
gyd. urologas

-

-

16-20

-

-

320,

301 656

Ramūnas Mickevičius,       gyd. urologas

 

-

16-20

-

-

-

317

301 656

Justinas Dzidzevičius

gyd. urologas

 

   13-19      -        -        -

   8-15:30

320-317

301 656

Vilius Bosas

gyd.urologas

atostogos 05.11-05.18

  

    8-12

 (317 kab.)

     -      -          -

    

    

     8-13

  (320kab.)

317 Urodinaminiai tyrimai   17-20       -        -      11-14               -

Akių ligų kabinetas

421, 

301 648

Loreta Čerkauskienė,                

gyd. oftalmologas

 

7:40-14 

 

8-18

  

7:40-14

14-20

8-14

421, 

301 648

Alina Glinskienė,                            

 gyd.oftalmologė

 

14-20

 

14-20

(424 kab.)

14-20

7:40-14

7:40-18

(424 kab.)

424,  

301 648

Marina Gudaitienė,                      

gyd.oftalmologas

 

8-14

-

8-14

8-14

-

424,  

301 648

Monika Ilčiukienė,                         

 gyd.oftalmologas

8-14

14-20

14-20

-

422,  

301 648

Vilma Rimaitienė,                     

gyd.oftalmologas, vyr. ordinatolius

atostogos 05.22-06.01

 

 

11-20

8-17

10:30-20

8-17

7:30-15:30

429, 301665 

Akių kompiuterinės perimetrijos kabinetas

 

8-19

8-19

8-18

8-19

8-17

Chirurgijos kabinetas

430,  

301 666

Alvidas Didžiulis,                    

gyd. chirurgas

8-14

8-15

13:30-20

8-15

-

432,  

374 655

Nerijus Čaponka,    

gyd.chirurgas 

atostogos 05.08-05.17 ir 05.31

-

9-18

-

14-18

-

 432,

374 655

Tadas Pranckevičius,              

 gyd. chirurgas   

nedirbs 05.30

 14-19

-

    9-13

   14-18 (246 kab.)

-

      -    

431,

374 655

Giedrė Trumpulytė,                 

 gyd. vaikų chirurgė

 kvalifikacija 05.10

 atostogos 05.21-05.28

 

13:20-19

-

-

13:20-19

-

430,

301 666

Gediminas Grigas, 

gyd. kraujagyslių chirurgas

 

-

15-19

-

-

-

246,

 

 Žana Kavaliauskienė,                

 gyd. kraujagyslių chirurgė

      -        -        -  11:30-15  -

430,

301 666

Leonarda Daujutė Šarakauskienė

gyd. chirurgė (tik dėl  onkologinės patologijos)

 

     -

       -

 

 

     8-12

 

 

      15-19

        -

431, 301666

Sabina Ivanova

gyd. vaikų chirurgė

 

 

-

 

16-19 

 

16-19

    -       

-

430

301 666

Gediminas Lukaševičius

gyd. ortopedas-traumatologas

    15-19        -        -       -         -

431,  

301 666

Lina Slavickaitė-Piskunovienė,  gyd.ortopedė - traumatologė

Nėštumo ir gimdymo atostogos

-

-

 

    

        -

 

-

-

320,  

301 656

Jurijus Klebanovas,                 

 gyd. ortopedas traumatologas

14-18

13-16

12-16

14-17

-

A korpusas, 408

Saulius Bradulskis,                  

 gyd. chirurgas

atostogos 05.14-05.20

-

14-19:30

-

-

 

 15-19:30(poriniais)

     

A korpusas

409

Valentina Jurgutienė,

anesteziologė-reanimatologė

 

      -

 

  16-19

     16-19

(neporiniai)

       -

  

      16-19

Akušerijos ir ginekologijos kabinetas

240,  

301 644

Janina Didžiulienė,        

gyd.akušerė - ginekologė

-

16:20-19:00

16.20-19:00

8-10

-

240,  

301 644

Rasa Jakutienė,                        

gyd. akušerė - ginekologė

atostogos 04.23-05.06

8-14

13-20

 

7:40-11

 11-14(248kab.)

 

14-17

17-20(248kab.)

    8-11

   11-17

(248kab.)

240,  

301 644

Laima Ragauskienė,        

gyd.akušerė - ginekologė 

vyr. ordinatorė

14-20

7:40-14:30

8-14

13-20

8-13:30

240,  

301 644

Ilona Sutkienė,           

gyd.akušerė-ginekologė

14-17

   17-20

  (248kab.)

8-11

11-14

(248kab.)

13-20

7:40-14

11-14

   14-17

  (248kab.)

LOR (ausų, nosies ir gerklės) kabinetas

426,  

301 664

Vilma Palepšaitienė, gyd.otorinolaringologė,      vyr.ordinatorė

7:40-15

13-19:30

7:40-13:30

13-19

7:40-13

425, 

301 664

Audronė Paulauskienė, 
gyd. otorinolaringologė

 atostogos 05.07-05.13

8-13

-

13-20

-

8-13

425,  

301 664

Aušra Stašytė, 
gyd. otorinolaringologė

 

13-20

7:30-14.30

-

7:30-14.30

13-19

419,  

301 664

Klausos tyrimo kabinetas

10-17

 

10-17 

 

10-17

10-17

10-17 

Dienos stacionaras

228

Ona Berankienė,
kineziterapeutė      

8-16

8-16

11.30-18

8-15

11.30-17

229

Ieva Černevičiūtė,
Med. psichologė

    12-16

    10-12 

 (413 kab.) 

 

 

  

 

   12-16

    10-12

    16-20

(413kab.)


  

 

        -

    12-19(413 kab)

       -

    8-16 (413 kab.)

-

229

Lina Drukteinienė,
logoterapeutė   

 

8-16

8-14

8-13

8-13

8-12

229

Alma Januškevičienė,
vyresnioji ordinatorė
Vaikų neurologė

 

12-16

12-16

-

-

-

229

Rasa Lukošienė,
socialinė darbuotoja

 

-

14:30-18

14:30-18

-

-

227

Vitalija Jaglauskienė, kineziterapeutė 

Vaiko auginimo atostogose

-

-

-

-

-

227

Eglė Jurgelaitytė,

kineziterapeutė

9-18

8-16

8-17 

8-16 

8-16 

Dermatovenerologas

412

A korp.

Valentina Karelienė,                 

 gyd. dermatovenerologė 

9-17

-

-

9-14

9-14

                                                              Med. psichologė

265

Rūta Mikalauskaitė Krūvelienė

med. psichologė

Vaiko auginimo atostogos

      -         -        -          -           -

265

 

Birutė Ramoškienė

med. psichologė

 atostogos 05.21-06.01

      -

 

  16-20

 

        -        -          -

 

 

  

       

      

       

       

Psichiatrė

125

301580

Rugilė Žukienė

gyd. psichiatrė 

kvalifikacija 05.21-05.25

 

  15-16        -    15-16         -     15-16

 

 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

 

Skyriaus administracija


Kab., tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos I II III IV     V
           
278

Neringa Kestenytė

FMR skyriaus  vyresn. administratorė

 

 

 9:00-15:30

 9:00-14:45

 9:00-14:45

 9:00-14:10

 9:00-14:10

                                       Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai

                                              Grafikas galioja nuo 2017-01-02


Kab. ir tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos        I II III IV V
179

Ieva Bartaševičiūtė

 FMR gydytoja

 

12-19:35

7:30-15:10

12-19:30

7:30-15:10

 7:30-15:10

/12-19:35 (kas II sav.)

344

Romantė Paulauskienė

FMR gydytoja

 

  8:00-15:35 12:00-19:35  8:00-15:35 10:00-17:30

8-15:35

/12:00-19:35

kas II sav.

284

Aušrinė Urbonienė

FMR Skyr. Vedėja

 Darbas GKK I, III - 12:45-13:45

 

   11:00-16:00

 

7:30 - 12:00

 

 11:00-15:00 12:00-15:00

11:00 - 14:00

 

25 d. 11:00-12:00

 

284

Aušrinė Urbonienė

FMR gydytoja

Darbas GKK I, III - 12:45 - 14:00

 

 7:30-11:00

 12:00-16:00

 

7:30-11:00

 15:00-19:30

 

 

7:30 - 11:00

 

 

 

         

                          Kineziterapeutai, ergoterapeutai (grafikai keičiasi kas savaitę)


Kab. ir tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos I II III IV V

264 kab.

 

 

 

 

 

Kineziterapeutės:

Asta Sprogienė kas IIsav.keičiasi pamaina

 

 

 

 

 

 

12:00-19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

8:00-15:00

 

 

 

 

 

 

12:00-19:00

 

 

 

 

 

 8:00-15:00

 

 

 

12:00-19:00 

 

 

263 kab.

Ergoterapeutai

Neringa Petkevičienė,

 

Pavel Sergejev

 

pamaina keičiasi kas II sav.

8-15:35/12- 19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

8-15:35/12- 19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

 8--15:35/12-19:35

7:30-11:35

16:00-19:35

8-15:35/12-19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

8-15:35/12-19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

226 kab.

 

Kineziterapeutės:

AUŠRA SKĖBERĖ

RASA BERNOTAITĖ

 

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

Baseinas

Kineziterapeutės:

 

Indrė Genevičiūtė

 

 

Indrė Staškūnaitė

 

 

 

   

8:20-19:30

8:20-19:30

8:20-19:30

  8:20-19:30

   8:20-19:30

 282

Kineziterapeutai:

Skirmantas Navickas

Atostogos 05.21-06.01

Andrius Kunstas

Lauryna Stulauskaitė

Atostogos 05 07-05-.16

 

 

 

7:30-19:30

 

 

 

 

 

7:30-19:30

 

 

 

7:30-19:30

 

 7:30-19:30

 

7:30-19:30

230A kab.

Kineziterapeutai:

Laura Urbonaitė

Skirmantas Navickas

Atostogos 05.21-06.01

Lauryna Stulauskaitė

Atostogos 05.07-05.16

 

 

 

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

346 kab.(stuburo ligų gydymo kab. )

Kineziterapeutai

 Violeta Mozūrienė

 

Andrius Kunstas

 

 Skirmantas Navickas

Atostogos 05 21- 06 01

 

 

8:00-11:45

 

 

17:00-19:30

 

 

 

 

8:00-11:45

 

17:00-19:30

 

8:00-11:45

 

17:19:30

 

 

 

8:00-11:45

 

17:19:30

 

 

 

8:00-11:45

17:19:30

352 kab.

 Gilija Bernotienė, kineziterapeutė, veda sveikatinimo mankštą jogos pratimų pagrindu

   17:30-21:00 16:00-21:00    17:30-21:00 16:00-21:00 18:00-20:25

230A Kineziterapijos salė      8:00-19:30   8:00-19:30   8:00-19:30 8:00-19:30 8:00-19:30

                                                ELEKTROTERAPIJOS PROCEDŪROS

273 Elektroterapijos procedūros 7:30-20 7:30-20 7:30-20 7:30-20 7:30-20
277  Elektroterapijos procedūros  7:30-20  7:30-20  7:30-20 7:30-20   7:30-20
   

 Masažuotojos

       
343

 Janina Drūlienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

 7:30-11:30

 16-19:30

 7:30-11:30

 16-19:30 

 7:30-11:30

 16-19:30

7:30-11:30

 16-19:30

7:30-11:30

 16-19:30

 266

 Renata Endriukaitienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 Atostogos 05 28- 06 08

 16-19:40

7:30-11:20

 16-19:40

7:30-11:20

 16-19:40

7:30-11:20

 16-19:30

7:30-11:20

 16-19:30

7:30-11:00

 257

 Ina Zakarauskienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 Atostogos 05 21- 05 28

 7:30-15

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

 7:30-15

12-19:45

 7:30-15

12-19:30

 257

 Regina Ziberkienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

 16-19:30

  7:30-11:50

 16-19:30

 7:30-11:50

 16-19:30

 7:30-11:50

 16-19:30

7:30-11:30

16:19:30

7:30-11:30

 266

 Elena Gečiauskienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 Atostogos 05 28- 06 10

7:30-15:30

12-19:30

7:30-15:30

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

 259

 Lina Ryliškytė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

  12-19:30

  7:30-15:30

 12-19:30

7:30-15:30

 12-19:30

7:30-15

12-19:30

7:30-15 

 12-19:30

7:30-15

 261

 Irena Ginaitienė

(grafikas keičiasi kas savaitę)

 

 

 7:30-15:30

12-20

 7:30-15:30

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

 

 

           
 261

 Justė Digaitienė

(vaiko auginimo atostogose)

 -  -  -  -  -
 343

 Vaida Gudukienė

05 17 d. nedirba

8- 15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 351

 Limfodrenažo ir elektroterapijos kabinetas

 07:30-19:45 07:30-19:45  07:30-19:45 07:30-19:45 07:30-19:45

Diagnostikos skyrius

 

 

Kab. nr. 
tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

234, 
tel.234

 

 

 Oksana Libeikienė,
vyresnioji slaugos administratorė

 

8-16

 

 

8-16

 

 

8-16 

 

 

8-15

 

 

 

  8-15

 

 

 

Funkcinės diagnostikos kabinetas

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

324, 301 599

Stebėjimas Holterio aparatu

8-19:30

8-19:30

 

8-19:30

 

8-19:30

 

8-19:30

 

329

Kvėpavimo funkciniai tyrimai

9-17

8-14

13-19

-

8-14

324, 325, 301 599

Elektrokardiogramos

736-20

736-20

736-20

736-20

736-20

Endoskopijų kabinetas

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

410

Stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos tyrimai.

Gyd.R.Makarevičienė

 ATOSTOGOS 05.07-05.17

Gyd. D. Miškinienė

 

8-15:30

8-20

8-15:30

8-14:45

8-14

 410

 Storosios žarnos tyrimai(gyd. S.Bradulskis) 

 ATOSTOGOS 05.14-05.20

 

14-20 

 

 

 

15-20

  (poriniais)

410

Storosios žarnos tyrimai (gyd.G.Šemeklis)

 

   

 1520-20

  05-9,23

 

   8-20

   05-11,25

Radiologijos skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 

138,

301 581

Radiologijos technologai, rentgeno tyrimų atlikimas

736-20

 736-20

736-20

 736-20

 736-20 

 

135,       301581  

Radiologijo technologai,

mamogramų atlikimas

 

 

  

   8-15 

 

13-20

 

 

  8-15 

 

13-20

 8-15 

 

140,

301 581

Gydytojai radiologai, tyrimų vertinimas

8-20

8-20

8-20

8-20

8-20

 

230,

301 577

Magnetinio rezonanso tomografija

8-20

8-20 

8-20

8-20

8-20

 

Echoskopijų kabinetas

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

326,
301 635

R. Kelmelienė, 
gyd. echoskopuotoja (pilvo, krūtų,skydliaukės, kaklo kraujagyslių tyrimai)

 ATOSTOGOS 05.30-06.04

8-14:15

8 -14

    8-17

8 -15

8 - 15

406

E. Tamulevičienė, 
pilvo, krūtų, skydliaukės, 
kūdikių galvos smegenų tyrimai

 

 

  14-  19:30

14-19:30

-

14-19:30

-

406

 

 

 

246

V. Zakarkienė, sąnarių echoskopija

 

-

 

 

     -

8-12

 

 

     -

 

 

 

 

 

 

-

 

 

  10:45-    14:15

 

 

 

-

 

 

       -

 

-

 

 

    9-11:30

246,
301577

Dr. E. Urbanavičienė,
skydliaukės tyrimai 

 NEDIRBS  05.18-05.22

 -

9-11:40

-

-

-

 246,

 

 P.Randakevičius, 
sąnarių echoskopija 

 

 13-19:30

 -

        -

       -

       -

326, 
301 635

 I. Gaidamavičienė, 
klinikiniai tyrimai

ATOSTOGOS 05.04-05.08

 

 -

17:15-20 

 -

16-20

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odontologijos centras

 

PSP   odontologijos skyrius

Odontologijos skyriaus registratūros telefonas - (8 37) 301 606.


Skyriaus administracija


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

504 

861295011

Ilona Budrikienė
Odontologijos skyriaus vedėja 

 

 

 

 

 7.30-16

7.30-16

 7.30-16 7.30-16

7.30-16

504, 
301 593

Laimutė Juknienė,
vyriausioji administratorė

 05.24-05.31 atostogos

 

8 -16

7.30 -15

7.30 -15

7.30 -15

7.30 -15

Skyriaus specialistai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 604 301669

Administratorė Agnė Dumbliauskaitė  priima prašymus dėl protezavimo iš PSDF lėšų

 06.01-06.15 atostogos

 

 12-14  12-14  12-14

13-14 

 13-14

502

Ingrida Andriulienė    gydytoja  vaikų odontologė 

 

8 -14

14 -20

8 -14 

14 -20

8-14/14-20

502

 

Sandra Markevičienė gydytoja vaikų odontologė

05.10-05.18 atostogos 

14 -20

8 -14

14 -20

8 -14

8 -14/14-20

510

Birutė Rūškienė

gydytoja vaikų odontologė

 

14 -20

8-14

8 -20

8 -14

14-20/8-14

511

Kristina Giedraitienė gydytoja vaikų odontologė

 

9-14

15-19

-

-

-

605

Nijolė Jankevičienė             gydytoja odontologė

  05.22-06.01 atostogos

 

 8-14 kas antrą

14-20

8 - 14

14 -20

 

8-14/14-20  

511

Eglė Samulėnienė     gydytoja odontologė 

 

 

14 -20

-

14 -20

8 -14

-

611

Jolanta Karosevičienė gydytoja odontologė 

 

 

8-20

8-14

14 -20

8 -14

14-20/ 8-14

609

301594

Vaidotas Karpavičius gydytojas odontologas

 05.28-06.10 atostogos

  8-14

8-20

_

-

-

 609

Ernesta Bajer-Anastasina gydytoja odontologė

(vaiko auginimo atostogos)

 

 -

 -

608

Kristina Kerpauskienė gydytoja odontologė

 

8 -14

14 -20

8 -14

14 -20

8-14/14-20

615

Eglė Krutkienė
gydytoja odontologė 

 

8 -14

14 -20

8 -14

14 -20

8-14/14-20    

608

Dalia Lesvinčiūnienė gydytoja odontologė

 05.30-06.01 atostogos

 

14 -20 

8 -14

14 -20

8 -14

8-14/14-20

610

Justinas Birgeris     gydytojas odontologas

 

 

14.30 -20

8.30-14

14.30-20

8.30-14

14.30-20

8.30-14

 611

Danutė Pamarnackienė gydytoja odontologė

 

____

14-20

 7.30 -14

 ___

7.30-14/14-20

612

Edita Ptašinskienė    gydytoja odontologė

 05.31-06.01 atostogos

   14 -20

8 -20

10 -16

7.30 -13.30

14-20/8-14

509

Irena Pakrijauskienė gydytoja vaikų odontologė

 05.28-06.08 atostogos

8-14

14-20

8 -14

14-20

14-20/8-14

509

Dalia Pivorienė 
gydytoja vaikų odontologė

 04.30-05.13 atostogos

14 -20

8 -14

14 -20

8 -14

8-14/14-20

610

Eglė Vasiliauskienė  gydytoja odontologė

 05.28-06.17 atostogos

 

 

8 -14

14 -20

8 -14 

14 -20

8-14/14-20

615

Eimantas Praškevičius gydytojas odontologas

 

 

 14-20

8 -13

14.30 -20

8 -14

8-14/14-20

 602

Jelena Volkova Augūnienė gydytoja odontologė 

 

 05.15-05.16 serga

 

8.00-13.30 

14.00-20.00 

14.00-20.00 

 8.00-14.00  ______

607

Vida Varkalienė        gydytoja odontologė

 

 

 

13-20

8-16

8-14

13-20

8-15

Burnos higienistai

616

Burnos higienistė

Vilda Bimbienė

 serga

 

15-19

9 -12

15 -19

9 -12

15-19/9-12

609

Burnos higienistė

Milita Klimienė

 

  15-19

     -

    -

  9-14

     -

609

Burnos higienistė

Reda Šiliauskienė

(atostogos)

       -      -     -   17-20  17-20

616

Burnos higienistė

Asta Garalevičienė 

 

 

 

 

8 -14

14 -20

8 -14

14 -20

8-14/14-20

Odontologų specialistų skyrius 

Skyriaus specialistai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gydytojai burnos chirurgai

506, 301 603

Rimvydas Jankevičius 
burnos chirurgas

 

8 -14

14 -20

8 -14

14 -20

8-14/14-20

508, 301 663

Giedrė Petrikonienė      burnos chirurgė

 

 

14 -19

8.30-13

__

8.30-13

8:30-13:00

14.00-18.00

Gydytojai ortodontai

613, 301 595

Eurika Kazakevičienė gydytoja ortodontė

 

-

8-14

-

14-20

8-14

613, 301 595

Skirmantė Obelienienė     gydytoja ortodontė

 

 

-

14-20

13-20

9-14

-

Gydytojai periodontologai

508, 301 663

 Inga Vaitkevičienė periodontologė 

 

       - 

     -

 8-17

    - 

     -

Gydytojai endodontologai

609

301 594

Indrė Graunaitė                 gyd. endodontologė  

 

 

 

-

-

9-17.30

-

-

Dentalinio rentgeno kabineto darbo grafikas 05.07-05.25

601

GOP  Lina Sengovaitė

9.30-16.30

9.30-16.30

9-18

9.30-16.30

9.30-16.30

 GOP Štabinskienė nuo 05.07-05.25 atostogose            

Psichikos sveikatos centras

 Pirminės

psichikos sveikatos paslaugų skyrius

Skyriaus administracija


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

121, 301584

Sonata Rudžianskienė, centro vadovė 

7:30-12:00

12:30-16:00

7:30–12:30

12:30-16:00

7:30–12:00

12:30-15:00

7:30–12:00

12:30-16:00

7:30–12:00

12:30-13:20

110

Aldona Juknaitienė,
vyresnioji slaugos administratorė

 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

Skyriaus specialistai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gydytojai psichiatrai

125, 301588 

Rugilė Žukienė, gydytoja psichiatrė 

9-15

14-20

9-15

14-20

9-15

116, 301578

Dalia Jaučkojienė, gydytoja psichiatrė 

8-14

14-20

8-14

14-20

8-14

117,

301578

Giedrė Jasaitė, gydytoja psichiatrė 

 
13-20 
8-9
11-15
 
 
 
  
10-17
  
8-9
11-15
 
14-20 
 

121,

301584

 

Sonata Rudžianskienė,
gydytoja psichiatrė

16:00-16:30

 16:00-16:30

 

15:00- 16:30

16:00- 16:30

13:20-14:00 

115,
301578
Violeta Savinova, gydytoja psichiatrė/atostogos 05-02-05-16/
 
 
8-13
 
8-14
 
14-20
 
--
 
8-13

 

           
124, 301580

Dovilė Jaugelienė vaikų  ir paauglių gydytoja psichiatrė /laikinai nedirba/ 

 

 

 

 

 

 

Medicinos psichologai

118, 301580

Neringa Čėlienė, medicinos psichologė 

13-20

8-16

13-20

8-15

8-14

124,

301580

Ieva Černevičiūtė, medicinos psichologė 

--

16-20

16-20

8-12

8-11

113,

301588

 Laima Tamavičienė,

medicinos psichologė 

 

 

    8-16

 

 

   

 

     12-20

  

     8-16

     

   12-20

  

  8-16

 

             

 124,

301580

Birutė Ramoškienė, medicinos psichologė

 

8-14 

 

-- 

 

 8-14

 

8-13

 

8-13 

 

           

Socialiniai darbuotojai

112,

Ingrida Gailienė, socialinė darbuotoja

 

8-17

 

8-16

 

-

 

14-20

 

8-15

112,

Ineta Jarienė, socialinė darbuotoja

14-20

14-20

9-15

9-15

9-15

114,

301598

Linas Tureikis, socialinis darbuotojas                              Edita Amalienė socialinė darbuotoja                                                        

 11-17

 

 

 

 

   

 

    11-15

 11-17

 

 

 

 

     

 

    11-15

 11-20

 

 

 

 

     

 

     11-15

 11-17

 

 

 

 

   

 

   11-15

 11-17

 

 

 

 

 

 

15-20

 


PSC dienos stacionaras


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 

           

117,

301578

 

 

Giedrė Jasaitė, gydytoja psichiatrė 

   12-13     9-11
    9-10
   9-11
 13-14

225,

408 017

Snieguolė Kudzmanienė,
vyresn. slaugos administratorė 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

115,

408 017

Violeta Savinova, psichoterapeutė/atostogos

05-02-05-16/

 

13-14 14-15 12-14 13:30-14:30 -- 

118,

408 017

Neringa Čelienė,

med. psichologė 

10-14 - 10-14 - -

221-2

408 017

Palmira Kazlauskienė, med. psichologė 

- 8-11:30 - 8-11:30 -

220,

408 017

Lina Špakauskienė, ergoterapeutė

9-15 9-15 9-15 9-15 9-15

114, 129

 

408017

 

Linas Tureikis,
soc. darbuotojas

 

Edita Amalienė

soc.darbuotoja

9-11

 

 

   9-11

9-11

 

 

9-11

9-11

 

 

9-11

9-11

 

 

9-11

9-11

 

 

   ---

Slaugos ir socialinių paslaugų skyrius


Dienos epizodo skyrius

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

245

377 771

Aldona Milašienė

Bendros praktikos slaugytoja 

 

12-20

8-16

12-20 

8-15

 8-15

Slaugos ir socialinių paslaugų skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

150, 301 651

Laima Cholstauskienė,
vedėja

 

7.30-15.30

 

7.30-15.30

 

 

7.30-14.30

 

7.30-15.30

7.30-14.30

157

377 744

Rasa Lukošienė,
socialinė darbuotoja 

 

8-12, 
16-20

8-12, 
16-19

10-15

10-16

8-16

233

377 771

Laura Markevičienė,
socialinė darbuotoja

 laikinai nedirba

 12-14

12-14

12-14

12-14

12-14

             

233

Manta Kidulaitytė

socialinė darbuotoja

15.30-17.30

10-12

15.30-17.30

11-13

14.30-16.30

233

Zita Kazickienė

medicininės paskirties prekių sandėlio sandėlininkė

16-18 16-18 16-18 15-17 15-17

Infekcijų kontrolės kabinetas


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

153

377 771

Irena Petravičienė,
infekcijos kontrolės gydytojo padėjėja 

 

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-14.30

7.30-14.30

             

Ikigydytojiniai kabinetai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

401

377 771

Vida Petrošienė,
prevencinių programų koordinatorė 

 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15